Hakkımızda

Bebek Mobilyası Sektöründeki 30 yıllık tecrübemiz ve üretim kalitemizin üstünde, Dünya Markası Pierre Cardin imzasını taşıyoruz.

30 Ülkeye ihracat lisansına sahip olan firmamız, uluslararası pazarda ülkemizi başarı ile temsil etmenin haklı gururunu yaşamakta ve yaşatmaktadır.

35.000 m2 üretim alanında 550 personel ile üretim yapan tesisimizin 8.000 m2’lik kapalı alanı ve 75 çalışanı, uzmanlık alanımız olan bebek-genç mobilyası konusunda hizmet vermektedir.

30
30
550
35000 m2

En değerli varlıklarımızın sağlık ve konforu düşünülerek tasarlanmış tüm koleksiyonumuz, standartlara uygun üretilmektedir. Seçkin ekibimizin yüksek teknoloji kullanarak gerçekleştirdiği çevreye duyarlı üretim yapımız, Pierre Cardin markasının üstün kalitesini ve farklı sanatsal çizgilerini taşır.

Bebek Mobilyasının, bebeğin sağlıklı ve güvenli gelişimindeki yeri ve önemi ile ailelerin bu konudaki hassasiyetinin farkında ve bilincindeyiz.

AR-GE ve Tasarım birimlerinden Kalite Kontrol ve Teslimat birimlerine kadar tüm personelimiz, kurumsal kalite çizgimizden ödün vermeksizin hizmet sunarlar. Özgün tasarımlara sahip ürün zincirimize yeni bir halka eklemek, müşteri memnuniyetini sağlamak için ekip ruhu ile çalışır, çağdaş teknoloji içeren yeni yatırımlarımıza; tecrübe ve fikirleri ile katkı sunarlar.

Yerli ve yabancı müşterilerimizin arayışlarını, istek ve yönelimlerini yakından takip ediyoruz. Hemen hepsinin beğenilerine sahip olacak ve tercihlerini mobilyalarımız adına kullanacakları serileri, ürün çeşitliliğini de arttırarak üretmek, yoğun çalışma hayatımızın enerji kaynağı.

Pierre Cardin Bebek-Çocuk-Genç Mobilyaları, doğal ürünlerden ve doğaya saygılı şekilde üretilir. Onların sağlığına verdiğimiz önem, kendi göz bebeklerimize gösterdiğimiz önem ve özenden farklı değildir

Mobilyalarımız sahip olduğu tasarım ve kullanım kolaylıklarının yanı sıra her ürünümüz, sağlığa zarar vermeyen Avrupa Standartlarına uygun (E1) hammaddeler ile üretilmektedir.

Boyalı uygulamalarımız da kimyasal ve ağır metaller içermez. Bebek, Çocuk, Genç Odası konusunda hassasiyet gerektiren tüm testlerden başarıyla geçmiş, konularında uzman su bazlı boya markaları, çözüm ve iş ortaklarımızdır.

Neden Biz?

Kurşun ve Hiçbir Ağır Metal İçermez. Toksik Emisyonları Mevcut Değildir.

Sessiz, Yumuşak Kapanan Kapak ve Çekmece Sistemleri Tercih Edilmiştir.

Antibakteriyel, Antikansorejon Hammaddelerden Üretilmiştir.

Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Üretici Firma Garantisindedir.

Kullanılan Malzemeler AB Normlarına Uygun E1 ve Tüf Sertifikalıdır.

Bebek Odası Takımları

Montessori Odaları

Genç Odası Takımları