Sepetim

Toplam

Hakkımızda

Bebek Mobilyası Sektöründeki 30 yıllık tecrübemiz ve üretim kalitemizin üstünde, Dünya Markası Pierre Cardin imzasını taşıyoruz.

30 Ülkeye ihracat lisansına sahip olan firmamız, uluslararası pazarda ülkemizi başarı ile temsil etmenin haklı gururunu yaşamakta ve yaşatmaktadır.

35.000 m2 üretim alanında 550 personel ile üretim yapan tesisimizin 8.000 m2’lik kapalı alanı ve 75 çalışanı, uzmanlık alanımız olan bebek-genç mobilyası konusunda hizmet vermektedir.

Misyon & Vizyon

En değerli varlıklarımızın sağlık ve konforu düşünülerek tasarlanmış tüm koleksiyonumuz, standartlara uygun üretilmektedir. Seçkin ekibimizin yüksek teknoloji kullanarak gerçekleştirdiği çevreye duyarlı üretim yapımız, Pierre Cardin markasının üstün kalitesini ve farklı sanatsal çizgilerini taşır.

Bebek Mobilyasının, bebeğin sağlıklı ve güvenli gelişimindeki yeri ve önemi ile ailelerin bu konudaki hassasiyetinin farkında ve bilincindeyiz.

AR-GE ve Tasarım birimlerinden Kalite Kontrol ve Teslimat birimlerine kadar tüm personelimiz, kurumsal kalite çizgimizden ödün vermeksizin hizmet sunarlar. Özgün tasarımlara sahip ürün zincirimize yeni bir halka eklemek, müşteri memnuniyetini sağlamak için ekip ruhu ile çalışır, çağdaş teknoloji içeren yeni yatırımlarımıza; tecrübe ve fikirleri ile katkı sunarlar.

Yerli ve yabancı müşterilerimizin arayışlarını, istek ve yönelimlerini yakından takip ediyoruz. Hemen hepsinin beğenilerine sahip olacak ve tercihlerini mobilyalarımız adına kullanacakları serileri, ürün çeşitliliğini de arttırarak üretmek, yoğun çalışma hayatımızın enerji kaynağı.

Onların sağlığına verdiğimiz önem, kendi göz bebeklerimize gösterdiğimiz önem ve özenden farklı değildir.

Pierre Cardin
Pierre Cardin Bebek Çocuk Genç Mobilyası

Ürünlerimiz Kurşun ve Hiçbir Ağır Metal İçermez. Toksik Emisyonları Mevcut Değildir.

Pierre Cardin Bebek Çocuk Genç Mobilyası

Tüm Ürünlerimiz 2 Yıl Üretici Firma Garantisindedir.

Pierre Cardin Bebek Çocuk Genç Mobilyası

Ürünlerimizde Sessiz, Yumuşak Kapanan Kapak ve Çekmece Sistemleri Tercih Edilmiştir.

Pierre Cardin Bebek Çocuk Genç Mobilyası

Ürünlerimiz Kullanılan Malzemeler AB Normlarına Uygun E1 ve TÜF Sertifikalıdır.

Pierre Cardin Bebek Çocuk Genç Mobilyası

Ürünlerimiz Antibakteriyel, Antikanserojen Hammadelerden Üretilmiştir.

Pierre Cardin Bebek Çocuk Genç Mobilyası

Satın Aldığınız Ürünlerin Nakliye ve Kurulumu Ücretisiz Olarak Sağlanmaktadır.